تجهیزات تولید محتوا - دوربین - نور - صدا و ...

در عصر ارتباطات و تکنولوژی، تجهیزات تولید محتوا، به قدری در حال توسعه و گسترش هستند که امروز شاهد این هستیم که با دوربین برخی از تلفن های همراه، فیلم کوتاه و یا تیزر تبلیغاتی کوتاه می سازند و جشنواره های مختص آن برگزار می نمایند که این گواه ایجاد فرم و ساختارهای جدید ساخت تلقی می شود. نگاه کیفی در ساخت محتوا ارتباط مستقیمی با تجهیزات مورد استفاده در تولید محتوا دارد.

چه چیزهایی در خروجی شما تاثیرگزارند؟

بدین شکل که اگر در حال تولید محتوای عکسی یا تصویری هستید، انتخاب نوع دوربین و لنز شما درخروجی و قابی که دکوپاژ کرده اید تاثیرمستقیم دارد. یا اینکه در حال عکاسی یا فیلمبرداری داخلی و بدون نور طبیعی هستید، انتخاب نوع نور صحنه و یا تعداد آن تاثیر بسزایی در کیفیت خروجی شما خواهد داشت. تفکیک ضبط و برداشت تصویر و صدا بسته به هر پروژه، می تواند ایفاگر نقش حیاتی در خروجی محتوای شما داشته باشد. در زاویه دیگر نوع دکوپاژ کارگردان و میزان سنی که طراح صحنه ترتیب می دهند با استفاده از تجهیزات حرکتی مناسب میسر خواهد شد. یا با دوربین فیلمبرداری و لنزهای مختلف امکان ساخت با انعطافات فنی امکان پذیر می باشد.

چگونه همواره بهترین تجهیزات را در اختیار داشته باشیم؟

در جهان تخصصی تولید محتوا، تجهیزات به حکم دست و پای تولید می باشد که هرچه ماهیچه های قوی تر داشته باشد و در واقع مناسب تر باشند خروجی شما رضایت بخش تر خواهد بود. از بادی دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و انواع لنزها گرفته تا پهپادهای تصویری و ماشین های حرکتی تولید محتوا و یا انواع نور همگی جزو تجهیزات تولید محسوب می شوند. در سامانه کست بانک این امکان فراهم شده تا شما انواع تجهیزات صوتی، تصویری، نور، حرکت و تبدیل کنندگان و پردازشگران را به صورت آفیشی تهیه کرده و برحسب مدت زمان تولید محتوای خود مدت اجاره تجهیزات خود را مشخص نموده و سپس با ثبت سفارش موقت امکان ارتباط با بخش تجهیزات سامانه کست بانک و ثبت سفارش نهایی خود را خواهید داشت.